Wybierz nas!

Oklejautko.pl narodziło się z naszej pasji. Była dziennikarka i grafik postanowili zaprosić do współpracy profesjonalistów, by ubarwić trochę monotonny, zmotoryzowany świat.

Jesteśmy firmą reklamową, od 7 lat zajmującą się profesjonalnym oklejaniem pojazdów: osobowych, dostawczych i ciężarowych, zmianą ich kolorów oraz (tak rzadkim w Polsce) bezinwazyjnym przyciemnianiem szyb.

Posiadamy wielkogabarytowe hale, które bez problemu pomieszczą pojazdy każdej wielkości od pojedynczych samochodów Klientów detalicznych, po pojazdy flotowe. Nasze hale spełniają wszelkie wymogi aplikowania folii specjalistycznych. To wydłuża okres ich trwałości, minimalizuje późniejsze odkształcenia i mikrouszkodzenia.

W swojej grupie specjalistów posiadamy: certyfikowanych i wyszkolonych aplikatorów (wśród nich ubiegłorocznego Mistrza Polski Car Wrappingu, który wśród wielu certyfikatów posiada najwyższy stopień weryfikacji umiejętności w programie dla najlepszych aplikatorów folii 3M – Endorsed Vehicle Graphics).

Z uwagi na specyfikę usług, w naszym sztabie specjalistów znajdują się także mechanicy samochodowi, blacharze oraz graficy komputerowi, dzięki czemu mają Państwo pewność, że Wasze pojazdy są „w bezpiecznych rękach”.

Skraca się czas oczekiwania na ostateczny efekt, a wizualizacje graficzne dają Państwu możliwość doboru najodpowiedniejszej grafiki czy folii.

Z uwagi na posiadany park maszyn drukujących, tnących i laminujących możemy, bez zbędnej zwłoki i dodatkowych kosztów, przygotować Państwu próbki kolorów, wzorów i grafik, które dobiorą Państwo do ulubionych przez siebie trendów, czy obowiązujących w Państwa firmie ksiąg identyfikacji wizualnej.

Na Państwa życzenie obejmujemy opieką oklejony pojazd: impregnujemy oklejone elementy, doradzamy jak pielęgnować zaaplikowaną folię i ekspresowo eliminujemy uszkodzenia powstałe w trakcie użytkowania pojazdu.

Reprezentanci naszej firmy z przyjemnością do jadą do Państwa firmy, odpowiedzą na każde nurtujące Was pytanie, doradzą lub wycenią określoną usługę według Państwa preferencji.

Nasi Klienci

Certyfikacje