FAQ

Najczęściej zadawane pytania.

Mycie pojazdu może następować na myjniach automatycznych „na własną odpowiedzialność” (myjnie automatyczne niszczą lakier samochodowy, a tym bardziej folie, dlatego sugerujemy korzystanie z myjni ręcznych). W wypadku mycia wodą pod ciśnieniem, niedozwolone jest kierowanie strumieniem wody bezpośrednio na krawędzie folii. Wykonawca zaleca mycie ręczne karoserii z zastosowaniem lekkich środków pielęgnacji nadwozia (np. szampony samochodowe)

Samochód(y) oklejany(e) musi(szą) pozostać w miejscu oklejenia przez okres co najmniej 12 godzin w okresie letnim i 24 godzin w przypadku okresu zimowego. Przez okres 72 godzin od godziny odbioru pojazdu(ów). Zamawiający nie może myć pojazdu(ów).

Pojazd(y) w okresie 14 dni przed oklejeniem nie mogą być: malowane, naprawiane blacharsko, polerowane, woskowane lub nabłyszczane.

Zabrania się czyszczenia folii na aucie środkami chemicznymi, np. benzyną, benzyną ekstrakcyjną, denaturatem, chlorem, itp. Może to spowodować trwałe i nieodwracalne uszkodzenie folii aplikowanej na aucie.